Wiadomości

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

Niedawno, bo 7 marca o godzinie 20:00 zaistniał wywiad Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O rozmowie tej zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i bezustannie jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu różnych tabloidów. Po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do USA był to 1 połączony wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie telewizyjnego spotkania z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Podczas rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Oprócz tego, według zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety jak i pozostałych członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest bardzo zróżnicowane, zależnie od . Tabloidy brytyjskie informują, że w przypadku gdy Meghan i Harry zapragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili definitywnie swoją okazję. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła również motyw myśli samobójczych Meghan oraz tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się generowaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili czwórkę znawców omawiających w mediach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu 2 dni przed emisją. Eksperci, w tym dawny sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali całą rozmowę, sugerując w ten sposób Oprah Winfrey brak profesjonalizmu natomiast Meghan stosowanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan pokazany został w wieczorem w TVN24. Co istotne, rozmowę tą oglądało średnio około milion odbiorców. Stacja telewizyjna stała się wtedy wiceliderem rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten tylko udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako redaktorki, która jest w stanie wyciągnąć z rozmówcy wnikliwie wszystko. Zważywszy na emocjonujące rewelacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bez wątpienia należy przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością cały czas omawiany.

Zostaw komentarz