Woodstock 2018

Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbył się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga liczne rzesze fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego szybki rozwój wpływało zarówno rosnące zainteresowanie fanów muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba ludzi zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, ale pomimo tego, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz startował w konkursach mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Jednak festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje różne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą porozmawiać z ciekawymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji lub zgłębiać wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Jednego można być pewnym – festiwalowy klimat i cudowne chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje duża szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w cudownej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Zostaw komentarz