Wiadomości

Wykonywana przez niego pieśń zbyt kiepska na finałowe miejsce konkursu Eurowizji! Przykry koniec przygody Brzozowskiego na Eurowizji.

Należy wiedzieć o tym, że nasza ojczyzna przeważnie nie imponowała sympatyków muzyki w okresie turnieju Eurowizji. Polski najpotężniejszym wyczynem na ogół jest kwalifikacja do występu finałowego, gdzie wywalczaliśmy końcowe miejsca. Eurowizję odwołano w ubiegłym roku, ponieważ panowała epidemia COVID-19, która sparaliżowała nie tylko Stary Kontynent, lecz także całą planetę. W tej edycji wysłannikiem naszego narodu w trakcie konkursu Eurowizji był Brzozowski, który miał podekscytować wielbicieli dobrej muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Z wybrania ambasadora naszego narodu dużo ekspertów nie było uradowanych, jednak w ostatecznym rozrachunku do wymiany nie doszło. Przykro że ponownie byliśmy zmuszeni pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji reprezentował Polskę Brzozowski Rafał, który na Eurowizji nie skłonił ku sobie fanów muzyki w Europie i z powodu tego wyeliminowany został na etapie półfinału 65. turnieju europejskiej piosenki.

Telewidzowie z Polski z całą pewnością są już niesamowicie zmęczeni tego typu wynikiem. "The Ride" czyli piosnka przedstawiona przez Brzozowskiego Rafała była naprawdę przeciętna i dobrze mieć świadomość tego. W tej piosence nie było niczego atrakcyjnego, co mogłoby wprawić w ekscytację widownie europejską. To jest któraś z kolei odsłona turnieju Eurowizji, w trakcie którego przedstawiciel naszego kraju nie potrafi zakwalifikować się do finałowej fazy. Od dawna wybieranie przedstawicieli Polski na turniej europejskiej piosenki nie idzie nam zbyt dobrze i z całą pewnością można zrozumieć. Trzeba w takim przypadku pokładać wiarę w tym, iż w przyszłych latach Polska będzie mógł awansować do finałowej batalii o wygraną w konkursie Eurowizji. W sytuacji takiej jak ta bardzo kluczowe jest to, by wybrać właściwego ambasadora, który da radę zauroczyć europejską publikę. W przeciwnej sytuacji następny raz nie będziemy mieć szans do występu finałowego w konkursie europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz